1. Prague Barefoot Run už 1.6 na Landronce

06.05.2013 00:00

Prague Barefoot Run je charitatívna akcia, ktorá má za cieľ podporiť projekt združenia Dajme deťom šancu. To sa v rámci svojej aktivity "Želal (a) by som si" snaží získať prostriedky na splnenie zmysluplných priania detí z detských domovov. Deti, ktoré túžia navštevovať záujmové krúžky, jazdiť na bicykli alebo si treba urobiť autoškolu, majú za iných okolností len málo šancí si také prianie splniť. Podporiť deti na ceste za ich snom a pomôcť im zvýšiť šancu na uplatnenie vo vybranom odbore aj v živote je primárnym účelom tejto akcie. Patrónkou projektu "Želal (a) by som si" je herečka Jitka Schneiderová, ktorá sa behu tiež zúčastní.

Beh alebo chôdza bez topánok? Príďte si to vyskúšať na vlastnej koži a dozvedieť sa viac o tomto fenoméne v sobotu 1.6.2013 na Deň detí do príjemného pražského parku Ladronka.

Bude na vás čakať dokonca aj jeden z priekopníkov bosého behania Bosý Ted McDonald , hrdina bestselleru Zrozeni k behu ( Born to run ). To a oveľa viac vás čaká počas celého dňa . Sú pre vás pripravené najrôznejšie atrakcie, workshopy pre deti i dospelých a samozrejme nebude chýbať výborné jedlo, dobré pitie a fajn muzika.


Prvý Prague Barefoot Run - nesúťažná beh naboso - príjemné športové pretiahnutie , nové informácie , pohodová zábava a predovšetkým podpora detí bez domova ! Čaká na vás upravený okruh 4,2 kilometrov a zúčastniť sa môže naozaj každý . Len na vás záleží, či pobežíte alebo sa len prejdete , dôležité je vyskúšať si práve pocit prepojenia bosých nôh alebo barefoot topánok so zemou . Kto nevyskúšal , neuverí !


Akcia sa koná pod záštitou starostky Prahy 6 Marie Kousalíková . Tešíme sa na vás v sobotu 1.6 . už od 10 hodín.