Topánky do vody - dámske aj pánske

Hľadáte kvalitné topánky do vody alebo k vode? Zabudnite na obyčajné plastové sandále z obchodných reťazcov. My vám ponúkame niečo lepšie! Ak chcete byť naozaj originálni, vyskúšajte našu jedinečnú športovú obuv, ktorú odporúčame aj k vode alebo do vody!

športové topánky do vody Vivobarefoot

Športové topánky do vody Ultra III

Topánky Ultra sú ideálne topánky na každú príležitosť, či je sucho, alebo prší. Odporúčame ich pre všetkých, ktorí chcú vzdušnú a maximálne ľahkú obuv na leto alebo športové topánky do vody či k vode. Topánky sú maximálne pohodlné a ľahké ako pierko. Sú vyrobené z materiálu podobného ako u topánok Crocs – avšak s dvojnásobnou denzitou materiálu (2x odolnejšie proti oderu). Topánky Ultra sú vhodné na voľný čas, do mesta, na fitness, vodné športy aj lifestyle.

      Športové topánky do vody Ultra 3        Športové topánky k vode Ultra 3       topánky do mora Vivobarefoot

Topánky ULTRA sa stali najpredávanejším modelom značky VIVOBAREFOOT na internete. Podrážka je 5 mm tenká, oderuvzdorná. Topánky Ultra sú unikátne, maximálne pohodlné a ľahké barefoot (bosé) topánky do každého počasia, na každý deň - nielen k vode, ale aj na šport alebo do mesta!

Topánky do vody aj do mora ULTRA - klikni

bielo topánky do vody Vivobarefoot

Topánky do vody a k vode – športové sandále Eclipse

Tieto letné sandále Eclipse sú určené na behanie aj pre voľný čas, ale rovnako dobre sa hodí aj ako plážová obuv alebo topánky do vody. Ponúkajú sa v rôzne farebnom prevedení. Sú odporúčané športovo založeným ženám a mužom, ktorí ocenia netradičný módny štýl a variabilitu nosenia. Nastaviteľné pásky zaistí dotiahnutie podľa potreby na zabezpečenie komfortu pre chôdzu i beh. Bezpečné istenie pásikom teda umožňuje v sandáloch behať alebo inak aktívne športovať!

športové sandále športové sandále Vivobarefoot

V ponuke nájdete ako dámske sandále, tak pánske sandále. Tieto športové topánky k vode sú vyrobené v spolupráci s fyzioterapeutmi a propaguje je veľký guru bosého behanie Lee Saxby. Sandále totiž majú ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu. Vďaka nej cítite pod chodidlami každú zmenu povrchu. Nie je to však nepríjemné! V chodidlách máte citlivé nervové zakončenia, prostredníctvom ktorých váš mozog dostane informácie o chôdzi alebo behu. Preto budete podvedome našľapovať bezpečnejšie v každom teréne a výrazne znížite riziko poranenia, treba podvrtnutie členku.

športové sandále k vode - Vivobarefoot Eclipse

Ak sú vám športové topánky k vode Eclipse sympatické, nezostáva nič iné, len ich vyskúšať!

Sandále ECLIPSE - klikni

Letné sandále Dopie – topánky k vode

Dopie sú kultové unisex sandále, ktoré môžete opäť využiť aj ako topánky do vody, aj ako voľnočasové topánky na pláž a k vode. Vďaka 1 cm hrubej podrážke nespadajú do kategórie barefoot (bosé topánky), ale už do kategórie minimalistických topánok. Sandále Dopie sa dajú nosiť dvojakým spôsobom – s pásikom alebo bez pásika. V druhom prípade spoľahlivo držia na nohe vďaka unikátnej konštrukcii špičky topánky, kedy sa palec „zahákne“ do špičky z gumy. Oddelený palec ponúka komfort, bezpečie a chodidlá držia v sandáloch na správnom mieste. Sandále Dopie sú vhodné na každodenné nosenie v ľubovoľnom teréne, a to ako vo voľnom čase, na pláži, tak aj v meste. Dopie sú takmer nezničiteľné a aj po niekoľkých rokoch používania nestrácajú nič zo svojich vlastností, vďaka ktorým uchvátili ľudí z celého sveta, ktorí prepadli ich kúzlu.

damské sandále - topánky k vodepanské sandále - topánky k vode

Hľadáte vhodné plážové sandále na celodenné nosenie? Letné sandále Dopie sú to pravé pre vás, pozor už len veľkosti 35 - 36!

Unisex topánky Dopie