Topánky do vody - dámske aj pánske

Hľadáte kvalitné topánky do vody alebo k vode? Zabudnite na obyčajné plastové sandále z obchodných reťazcov. My vám ponúkame niečo lepšie! Ak chcete byť naozaj originálni, vyskúšajte našu jedinečnú športovú obuv, ktorú odporúčame aj k vode alebo do vody!

topánky do vody Ultra III

Topánky Ultra sú ideálne topánky na každú príležitosť, či je sucho, alebo prší. Odporúčame ich pre všetkých, ktorí chcú vzdušnú a maximálne ľahkú obuv na leto alebo športové topánky do vody či k vode. Topánky sú maximálne pohodlné a ľahké ako pierko. Sú vyrobené z materiálu podobného ako u topánok Crocs – avšak s dvojnásobnou denzitou materiálu (2x odolnejšie proti oderu). Topánky Ultra sú vhodné na voľný čas, do mesta, na fitness, vodné športy aj lifestyle.

      Športové topánky do vody Ultra 3        Športové topánky k vode Ultra 3       topánky do mora Vivobarefoot

Topánky ULTRA sa stali najpredávanejším modelom značky VIVOBAREFOOT na internete. Podrážka je 5 mm tenká, oderuvzdorná. Topánky Ultra sú unikátne, maximálne pohodlné a ľahké barefoot (bosé) topánky do každého počasia, na každý deň - nielen k vode, ale aj na šport alebo do mesta!

Topánky do vody aj do mora ULTRA - klikni

bielo topánky do vody Vivobarefoot

Topánky do vody a k vode – športové sandále Eclipse

Tieto letné sandále Eclipse sú určené na behanie aj pre voľný čas, ale rovnako dobre sa hodí aj ako plážová obuv alebo topánky do vody. Ponúkajú sa v rôzne farebnom prevedení. Sú odporúčané športovo založeným ženám a mužom, ktorí ocenia netradičný módny štýl a variabilitu nosenia. Nastaviteľné pásky zaistí dotiahnutie podľa potreby na zabezpečenie komfortu pre chôdzu i beh. Bezpečné istenie pásikom teda umožňuje v sandáloch behať alebo inak aktívne športovať!

športové sandále športové sandále Vivobarefoot

V ponuke nájdete ako dámske sandále, tak pánske sandále. Tieto športové topánky k vode sú vyrobené v spolupráci s fyzioterapeutmi a propaguje je veľký guru bosého behanie Lee Saxby. Sandále totiž majú ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu. Vďaka nej cítite pod chodidlami každú zmenu povrchu. Nie je to však nepríjemné! V chodidlách máte citlivé nervové zakončenia, prostredníctvom ktorých váš mozog dostane informácie o chôdzi alebo behu. Preto budete podvedome našľapovať bezpečnejšie v každom teréne a výrazne znížite riziko poranenia, treba podvrtnutie členku.

športové sandále k vode - Vivobarefoot Eclipse

Ak sú vám športové topánky k vode Eclipse sympatické, nezostáva nič iné, len ich vyskúšať!

Sandále ECLIPSE - klikni

Letné sandále Dopie – topánky k vode

Dopie sú kultové unisex sandále, ktoré môžete opäť využiť aj ako topánky do vody, aj ako voľnočasové topánky na pláž a k vode. Vďaka 1 cm hrubej podrážke nespadajú do kategórie barefoot (bosé topánky), ale už do kategórie minimalistických topánok. Sandále Dopie sa dajú nosiť dvojakým spôsobom – s pásikom alebo bez pásika. V druhom prípade spoľahlivo držia na nohe vďaka unikátnej konštrukcii špičky topánky, kedy sa palec „zahákne“ do špičky z gumy. Oddelený palec ponúka komfort, bezpečie a chodidlá držia v sandáloch na správnom mieste. Sandále Dopie sú vhodné na každodenné nosenie v ľubovoľnom teréne, a to ako vo voľnom čase, na pláži, tak aj v meste. Dopie sú takmer nezničiteľné a aj po niekoľkých rokoch používania nestrácajú nič zo svojich vlastností, vďaka ktorým uchvátili ľudí z celého sveta, ktorí prepadli ich kúzlu.

damské sandále - topánky k vodepanské sandále - topánky k vode

Hľadáte vhodné plážové sandále na celodenné nosenie? Letné sandále Dopie sú to pravé pre vás, pozor už len veľkosti 35 - 36!

Unisex topánky Dopie