Pánska vychádzková obuv

Novinky v pánskej vychádzkovej obuvi

Patríte medzi moderných mužov? Hľadáte to najlepšie, čo je na trhu? Tak vás iste zaujme pánska vychádzková obuv VIVOBAREFOOT!

Pánska obuv Ra

Vychádzková barefoot obuv Ra je celosvetovo najpredávanejším modelom značky VIVOBAREFOOT! Pohodlné, jednoduché a dizajnovo prepracované topánky na vychádzku, k obleku, do mesta alebo na voľný čas. Pánske topánky Ra sú vybavené 4 mm hrubou, oderuvzdornou podrážkou s ochranou proti prepichnutiu, zaisťujúcou maximálnu propriocepciu a flexibilitu ako pri chôdzi naboso. Topánky Ra sú maximálne pohodlné a dokonale sa prispôsobia vašej nohe, takže ich na nohe necítite ani po celodennom nosení. Na rozdiel od minimalistických alebo klasických topánok vám navyše ponúknu celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso – nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou; rozšírenú, anatomicky tvarovanú prednú časť topánky; ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu a nulovú podporu klenby nohy pre prirodzený a zdravý pocit chôdze naboso. Zháňate unikátny pánsku obuv k oblekudo mesta alebo na voľný časPánske topánky Ra  ideálne obuv pre každú príležitosť

pánska vychádzková barefoot obuv Vivobarefoot  Novinky v pánskej vychádzkovej obuvi

Pánske topánky Ra - vyberaj

Pánske vychádzkové topánky Gobi

Dokonale pohodlné a dizajnovo prepracované topánky do mesta a na voľný čas, to sú vychádzkové topánky Gobi. S 3 mm hrubou, oderuvzdornou podrážkou a s ochranou proti prepichnutiu zaisťujúcou maximálnu propriocepciu a flexibilitu ako pri chôdzi naboso.

pánske vychádzkové topánky GOBI Vivobarefoot

Topánky Gobi sú ponúkané v dvoch variantoch – koženom alebo vodoodolnom látkovom. Gobi sú maximálne pohodlné barefoot topánky, takže ich na nohe aj po celodennom nosení necítite a na rozdiel od minimalistických alebo klasických topánok vám ponúknu celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso – nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou; rozšírenú, anatomicky tvarovanú prednú časť topánky; ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu a nulovú podporu klenby nohy pre prirodzený a zdravý pocit chôdze naboso.

 

Hľadáte pohodlné pánske topánky na celodenné nosenie? Topánky Gobi sú pohodlné ako papuče a vaše nohy vás za pocit chôdze naboso budú milovať!

Pánske vychádzkové topánky Gobi - vyberaj