Fitness topánky

Dámske a pánske fitness topánky Primus/Stealth/Motus

Športové topánky VIVOBAREFOOT sú ideálne topánky na každú príležitosť, do posilňovne, na fitness i do mesta. S barefoot topánkami získate viac topánok v jednom. Topánky sú maximálne pohodlné, ľahké ako pierko a, na rozdiel od minimalistických a klasických topánok, ponúkajú celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso – nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou, rozšírenú, anatomicky tvarovanú prednú časť topánky na prirodzený pohyb prstov, ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu a nulovú podporu klenby nohy pre prirodzený a zdravý pocit chôdze naboso a maximálnu flexibilitu!

dámske fitness topánky Vivobarefoot dámske topánky na fitness Vivobarefoot

Dámske topánky VIVOBAREFOOT - vyberaj

 

Ako sa správajú nohy a topánky pri fitness cvičení?

  1. Topánka - dobre drží na nohe, systém zaväzovania má výhodu v tom, že šnúrky sú pevnejšie.
  2. Noha - má oproti iným topánkam dostatočný komfort vďaka širšej špičke.

Vďaka širokej prednej časti tenisky sa prsty nijako nekrútia a nedeformujú, sú teda voľné a rovné. Pri fitness cvičení oceníte aj rovnováhu. Je to také hľadanie rovnováhy, kedy priestor v topánke umožní prstom pretiahnuť sa, prepnúť, a tým si zaistiť správnu stabilitu.

fitness topánky

Topánky STEALTH a PRIMUS ako jediné neodporúčame (kvôli použitému materiálu) do terénu s ostrými kameňmi. Podrážka je výrazne mäkšia na rozdiel od ostatných topánok VIVOBAREFOOT, preto sú topánky vhodné ako fitness.

Hľadáte ideálne športové topánky, topánky do mesta alebo na fitness? Topánky VIVOBAREFOOT sú ideálne na každú príležitosť a na každý deň!

pánske fitness topánky Vivobarefoot pánske topánky na fitness Vivobarefoot

 

Pánske topánky VIVOBAREFOOT - vyberaj