Fitness topánky

Dámske a pánske fitness topánky Primus Road/Lite

Športové topánky Primus Road sú ideálne topánky na každú príležitosť, či je sucho, či prší, do posilňovne i do mesta, v lete aj na jeseň. S barefoot topánkami získate štvoro topánok v jednom. Pre tie, ktoré chcú vzdušnú a ľahkú obuv na leto, je verzia neoprénovej vložky tou pravou. Pre tie, ktoré ich chcú nosiť celoročne, odporúčame kúpiť si verziu s neoprénovou vložkou, ktorú je možné kedykoľvek vybrať, a premeniť ich tak na vzdušnú verziu bez vložky. Neoprénová vložka má pogumovanú podrážku a je vybavená vrstvou odolnou proti prepichnutiu, je možné ju teda nosiť aj samostatne – čo je tretí variant nosenia.

Topánky Primus Road maximálne pohodlné, ľahké ako pierko a, na rozdiel od minimalistických a klasických topánok, ponúkajú celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso – nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou, rozšírenú, anatomicky tvarovanú prednú časť topánky na prirodzený pohyb prstov, ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu a nulovú podporu klenby nohy pre prirodzený a zdravý pocit chôdze naboso a maximálnu flexibilitu.

dámske fitness topánky Vivobarefoot pánske fitness topánky Vivobarefoot

Topánky Primus Road ako jediné neodporúčame, kvôli použitému materiálu, do terénu s ostrými kameňmi a na beh. Podrážka je výrazne mäkšia a, na rozdiel od ostatných topánok VIVOBAREFOOT, nie je extra odolná proti oderu a prepichnutiu, preto sú topánky vhodné ako fitness. Tieto vlastnosti nesie len odnímateľná neoprénová vložka do topánok, ktorá sa kupuje samostatne. V roku 2011 sa topánky Ultra stali v ČR najpredávanejším modelom značky VIVOBAREFOOT na internete. Hľadáte ideálne plážové topánky, topánky do mesta alebo na fitness?

Topánky Primus Road sú ideálne na každú príležitosť a na každý deň!

Topánky Primus Road