Fitness topánky

Dámske a pánske fitness topánky Primus Road/Lite

Športové topánky Primus Road sú ideálne topánky na každú príležitosť, či je sucho, či prší, do posilňovne i do mesta, v lete aj na jeseň. S barefoot topánkami získate štvoro topánok v jednom. Pre tie, ktoré chcú vzdušnú a ľahkú obuv na leto, je verzia neoprénovej vložky tou pravou. Pre tie, ktoré ich chcú nosiť celoročne, odporúčame kúpiť si verziu s neoprénovou vložkou, ktorú je možné kedykoľvek vybrať, a premeniť ich tak na vzdušnú verziu bez vložky. Neoprénová vložka má pogumovanú podrážku a je vybavená vrstvou odolnou proti prepichnutiu, je možné ju teda nosiť aj samostatne – čo je tretí variant nosenia.

Topánky Primus Road maximálne pohodlné, ľahké ako pierko a, na rozdiel od minimalistických a klasických topánok, ponúkajú celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso – nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou, rozšírenú, anatomicky tvarovanú prednú časť topánky na prirodzený pohyb prstov, ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu a nulovú podporu klenby nohy pre prirodzený a zdravý pocit chôdze naboso a maximálnu flexibilitu.

dámske fitness topánky Vivobarefoot pánske fitness topánky Vivobarefoot

Topánky Primus Road ako jediné neodporúčame, kvôli použitému materiálu, do terénu s ostrými kameňmi. Podrážka je výrazne mäkšia na rozdiel od ostatných topánok VIVOBAREFOOT, preto sú topánky vhodné ako fitness. Hľadáte ideálne športové topánky, topánky do mesta alebo na fitness?

Topánky Primus Road sú ideálne na každú príležitosť a na každý deň!

Topánky Primus Road