Outdoor a trekingové topánky

Muži aj ženy majú na outdoor trekingovú obuv špecifické požiadavky. Ide im nielen o vzhľad topánok, ale predovšetkým o ich absolútnu funkčnosť a využitie najnovších technológií a materiálov pri výrobe. Ak patríte medzi náročných zákazníkov, ktorí sledujú najnovšie trendy v tejto oblasti, iste ste už zaregistrovali značku topánok VIVOBAREFOOT, ktorá je priekopníkom tzv. bosého behania.

Pánske trekingové topánky Vivobarefoot 

Pánske outdoor a offroadové topánky na beh, turistiku a do extrémneho terénu – to sú trekové topánky Breatho, ktoré majú barefoot podrážku hrubú 2,5 mm + 4,5 mm vysoké kolíky umožňujúce maximálnu trakciu.

outdoorové topánky Vivobarefoot Tracker

 

Topánky sú ideálne barefoot outdoor topánky do terénu s maximálnou priedušnosťou materiálu, ktoré vám, na rozdiel od minimalistických alebo klasických športových topánok, ponúknu celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso – nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou; rozšírenú, anatomicky tvarovanú prednú časť topánky; ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu a nulovú podporu klenby nohy pre prirodzený a zdravý pocit chôdze naboso.

 pánske outdoorove topánky Vivobarefoot

Páčia sa vám outdoorove topánky? Tieto topánky sú ideálne pre milovníkov behu v teréne, outdoorových nadšencov a každého, kto sa rád pohybuje prirodzene v extrémnom teréne.

Pánske outdoor topánky - vyberaj

Dámske trekové - outdoorove topánky

Dámske outdoor a outdoorové topánky sú ideálne trekingové športové topánky pre ženy a dievčatá, ktoré rady behajú v teréne alebo chodia do prírody či hôr a vyhľadávajú maximálny komfort a pocit prirodzenej chôdze naboso s maximálnou ochranou pred poveternostnými vplyvmi. Vrchná časť topánok je vyrobená z vodoodolného materiálu a sú vybavené unikátnou, len 2,5 mm hrubou podrážkou + 4,5 mm vysokými kolíkmi na dokonalú trakciu.

dámske outdoorove topánky

Ultra tenká podrážka robí z týchto krosových topánok jedny z najľahších topánok, ktoré sa skvele prispôsobia vášmu chodidlu na jeho prirodzenú funkciu tak, ako to príroda zamýšľala – či už pri chôdzi, či behu.

 

Ako ostatné barefoot topánky značky VIVOBAREFOOT majú aj topánky Primus Trail, na rozdiel od minimalistických a klasických bežeckých topánok, celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso. Anatomicky tvarovaná, rozšírená predná časť topánky na správnu funkciu prstov bez obmedzenia pohybu, ultra tenká podrážka zaručujúca maximálnu flexibilitu, nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou a nulová podpora klenby nohy na prirodzený pohyb, pocit chôdze naboso a posilnenie chodidiel.

dámske trekingove topánky Vivobarefoot Tracker

V prípade, že hľadáte topánky do extrémneho terénu, ktoré sú zároveň ľahké, vodoodolné a umožnia vašej nohe neobmedzený pohyb a prirodzenú funkciu v najťažšom teréne, sú pre vás barefoot topánky ideálnou voľbou!

Dámske outdoor topánky - vyberaj