Športové sandále - dámske a pánske

Predstavujeme vám novinku! Prvé športové letné sandále na svete, v ktorých môžete tiež behať! Športové sandále VIVOBAREFOOT Camino vás iste zaujmú moderným dizajnom. Sú to unisexové športové sandále stvorené na letné prechádzky v teréne aj v meste.

športové sandále Vivobarefoot Camino

Športové sandále CAMINO

Unikátne športové sandále Camino sú sandále určené na behanie. Tieto športové sandále je možné nosiť v každom počasí a teréne, na súši aj do vody. Sandále Achilles je možné nosiť dvoma spôsobmi – s pásikom ako klasické sandále alebo bez pásika ako plážové sandále. Vďaka uzavretej špičke získate navyše maximálnu ochranu prstov pred zranením.

 

Športové sandále Camino sú unikátne nielen vďaka ojedinelému dizajnu, ale hlavne sú vybavené podrážkou tenkou len 4,5 mm, pritom dokonale pevnou a poskytujúcou pocit maximálneho bezpečia. Podrážka je navyše vybavená ochranou proti prepichnutiu, a tak je možné sa na ňu spoľahnúť aj v tých najextrémnejších podmienkach, ako sú horské túry či beh v náročnom teréne. Na rozdiel od minimalistických alebo klasických topánok ponúkajú sandále celý rad predností pre maximálny pocit chôdze naboso – nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou; rozšírenú, anatomicky tvarovanú prednú časť topánky; ultra tenkú podrážku s ochranou proti prepichnutiu a nulovú podporu klenby nohy pre prirodzený a zdravý pocit chôdze naboso.

Páčia sa vám sandále Camino? Nie ste sami, sandále sú jedným z troch celosvetovo najpredávanejších modelov topánok barefoot značky VIVOBAREFOOT.

Športové sandále Camino - klikni

Športové sandále ECLIPSE

Eclipse sú barefootové sandále klasického dizajnu prastarých topánok na behanie, v ktorých sa budete cítiť ako naši dávni predkovia. Eclipse sú upravené na potreby moderného človeka, sú vyrobené z ohybnej gumy zaisťujúcej maximálnu ochranu a zároveň zachovanie pocitu bosej chôdze. Vďaka textilnému pásiku si môžete sandále utiahnuť či povoliť podľa potreby.

športové barefoot sandály Eclipse Vivobarefoot

Sandále Eclipse ponúkajú neskutočný pocit slobody, ktorá vás neobmedzuje, a získavate navyše pocit bezpečia, pretože podvedome viete, že máte chodidlá chránené, pretože podrážka je vybavená ochranou proti prepichnutiu.

športové sandále Vivobarefoot Eclipse sandále na šport Vivobarefoot Eclipse

 

 

Športové sandále Eclipse - klikni