Vrátenie a výmena tovaru, reklamácie

Vrátenie tovaru

V prípade vrátenia tovaru ho odošlite späť na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10. Stačí priložiť faktúru (alebo kópií) s číslom účtu, na ktorý si prajete vrátiť platbu, prípadne môžete použiť tento formulár: Potvrdenie o vrátenie tovaru . Prijatie zásielky Vám e-mailom potvrdíme.

Topánky musí byť v pôvodnom stave, nenosené, čisté a nesmie vykazovať známky užívania.

Výmena tovaru

Na nové topánky vytvorte novú objednávku, kde do poznámky napíšete, že sa jedná o výmenu. Platbu zvolíte prevodom, ktorý neuhradíte. Pôvodný topánky odošlite späť na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10 spolu s faktúrou (alebo kópií), na ktorú môžete napísať číslo novej objednávky. Akonáhle nám topánky od Vás dorazia, obratom Vám odošleme nové.

Topánky musí byť v pôvodnom stave, nenosené, čisté a nesmie vykazovať známky užívania.

Reklamácia

Obuv odošlite späť na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10. Priložte kópiu faktúry a vyplnený reklamačný protokol. Akonáhle reklamáciu vybavíme, budeme Vás informovať o ďalšom postupe.
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Reklamovaný tovar by mal byť riadne vyčistené a v súlade s hygienickými predpismi a všeobecnými hygienickými zásadami. V opačnom prípade môže dôjsť k zamietnutiu reklamácie práve z týchto dôvodov.

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.